Çocuklar Duymasın 73.Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 73.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümü 20 Mart Çarşamba akşamı saat 19.45 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çocuklar Duymasın bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/jd2mh

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Meltem’in ani boşanma kararıyla alt üst olan Haluk, herkesi şaşırtacak bir hamle yapar. Herkes, Haluk ve Meltem’in barışacağını ve asla ayrılamayacağını düşünürken, Taş Fırın Haluk boşanma sürecinin hızlanması için elinden geleni ardına koymaz. Meltem, içi kan ağlayarak çok sevdiği kocasından ayrılırken, Haluk her şeyden habersiz bir şekilde bu evliliği sonlandıracaktır.

Ancak Haluk ve Meltem’in hiç hesaba katmadıkları bir şey vardır. Evlatlık kızları Zeynep, boşanma durumunda Haluk ve Meltem’den geri alınabilinir.

Bütün bu sıkıntılar yetmezmiş gibi Haluk ve Meltem’in bir zamanlar kabusu haline gelen Tutku geri döner. Uzun bir süre önce Haluk ve Meltem’in hayatından çıkan ve Haluk’a saplantılı derecede aşık olan Tutku neden geri dönmüştür? Haluk’a hala aşık mıdır? Tutku’nun amacı nedir?

5 Yorum Var

 1. abc

  19 Mart 2019 - 15:46

  Bu dizi çok önce bitmeliydi nedir aynı konu tekrar bunalttı tadında bitmeliydi manasız uzatmalar bir de entrika ne gerek var

 2. Anonim

  18 Mart 2019 - 04:07

  Meltem kendine gol atti haluk bırak, bosan bir daha birles bosanma karari versin meltem haluk düseltsin cocuklarin evlilige düsünmeyen tek kendini düsünen meltem biktirdi senarist birlesmesinler bir daha duyguda gelmis haluk evlen gitsin duyguyla meltemin salakligi bunaltti melteme cocuk bile verilmez zeynep neden fazla gözükmüyor

 3. anonim

  16 Mart 2019 - 13:51

  Bir dizi senelerce sürer mi? Israrla sürdürmeye çalışırsan olacağı bu. Senaryo tükendi, tıkandılar artık. Zaten çoook uzun zamandır kendini tekrar etmekten öteye geçememişti. Doğal olarak entrika tek can simitleri olacak. Şaşılacak şey ise hala seyirci kitlesinin bulunması…

 4. Asya

  16 Mart 2019 - 08:58

  Bu ne ya önceden çocuklar duymasın izlerken zevk alır eğlenirdik mutlu bir gece geçirdik şimdi sadece entrika

 5. Seçil

  16 Mart 2019 - 02:22

  Yine mi çıktı bu şeytan..

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.