Çocuklar Duymasın 72.Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 72.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümü 13 Mart Çarşamba akşamı saat 19.45 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çocuklar Duymasın bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/gku2q

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Gece, Taş Fırın Haluk ve Meltem'den ne istiyor? Gece, kendisini Meltem’in arkadaşı olarak tanıtıp eve gelmiştir. Taş Fırın Haluk ve Emine, Meltem’in arkadaşı olan ve çok iyi niyetli gözüken Gece’ye son derece misafirperver davranır. Meltem, Zeynep’le birlikte eve geldiğinde karşısında Gece’yi görünce büyük bir şok yaşar. Uzun bir süredir onu tehdit eden kişi şimdi karşısındadır! Hem de en sevdiklerinin yanı başında!

Gece kimdir? Haluk ve Meltem’den ne istemektedir? En önemlisi de Meltem, Gece’yi evde görünce ne yapacaktır? Öte yandan Dominant Gönül ve Zero, Tuna’nın hayatında da hiç beklenmedik bir gelişme yaşanır. Tuna iş görüşmesi yapmak üzere Işıl adında bir kadınla buluşmaya gider. Işıl o kadar güzeldir ki, karısına büyük bir sadakatle bağlı olan Zero, Tuna’nın bile aklını karıştırır!

3 Yorum Var

 1. dizisever

  14 Mart 2019 - 19:47

  çocuklar duymasın dizisinin senaryosu yazılırken neden psikolog ve sosyologlara danışılmıyor? dizide gece adlı telefon sapığı masum ve iyi bir insan gibi gösterilmeye çalışılırken gece adlı sapık kanalıyla polis ve emniyet teşkilatı aciz ve başarısız olarak tanıtılıyor. meltemin bütün aileye ve kendisine tehlike arzeden geceyi kocasından gizlemesi bir marifetmiş gibi işleniyor. senaryoyu yazanların amacı ne? polis düşmanlığımı, aile düşmanlığımı yoksa telefon sapığı sevecenliğimi anlayamadım. bu güne kadar severek izlediğim bu diziyi protesto ediyorum. bundan sonra izlemeyeceğim gibi tüm çevremdeki tanıdıklarımıda izlememeleri yönünde uyaracağım. yazıkki böyle kaliteli sanatçılar böyle kötü amacı şüpheli bir senaryoda harcanıyorlar… çok yazık…

 2. Anonim

  11 Mart 2019 - 06:38

  Melteme yine rahatlik batmaya baslamis yine basladi bosanalim deme kac kez gördük bu oyunu meltem yine amerikaya kacar

 3. tülay

  9 Mart 2019 - 17:42

  Elalemin zibidisi yüzünden boşanılır mı ver savcılığa kurtul ceza alsın. Taciz ve tehdite dayanılır mı. nerde kaldı feminist Meltemin gücü… tam çocuklarını evlendirme aşamasında bu ne şimdi…

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.