Çocuklar Duymasın 46.Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 46.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümü 29 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çocuklar Duymasın bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/iaqgv

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Haluk ve Meltem, Dünürleriyle Tanışıyor!

Havuç’un, Simay’la evlenmek istemesi üzerine Haluk harekete geçer ve Simay’ın ailesine aracı ile haber gönderir. Bu sırada Meltem, Havuç’un ani evlilik kararından hiç memnun değildir, bu yüzden Haluk’u da engellemeye çalışır. Ancak Havuç’un evlilik fikrini destekleyen Haluk, Simay’ın ailesiyle çoktan iletişime geçmiştir bile...

Haluk ve Meltem, dünürleriyle tanışmak için bir restorana gider. Ancak restoranda başlarına öyle bir şey gelir ki, herkesin hayatı alt üst olur. Öte yandan Haluk ve Meltem’in karşı dairesine yeni komşular taşınacaktır. Başta Gönül ve Tuna olmak üzere herkes yeni komşuları çok merak etmektedir. Uzun ve meraklı bir bekleyişten sonra, yeni komşuların kim olduğunu öğrenenler, büyük bir şok yaşar.

1 Yorum Var

  1. Aylin

    26 Ağustos 2018 - 04:00

    Tekrarmı aceba ? bu bölūm cok tanıdık geliyor bana ??

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.